Hoss-Intropia-Store-Indoors-Las-Rozas-Village-Chic-Outlet-MySpanishExperience.com_

Móda

Návšteva Španielska vo vás zanechá bohaté spomienky na slnečné pláže, lahodné tapas, vášnivé tance Flamenca, výstredné úmenie Dáliho, nezvyčajnú Gaudiho architektúru či notoricky známe byči zápasy.

Napriekt tomu, vám je Španielsko oveľa bližšie než si myslíte. V skutočnosti totiž môžte mať vždy na sebe “kúsok Španielska” bez toho aby ste o tom vôbec vedeli. Áno tá Zara blúzka, ktorú práve máte na sebe je totiž 100%tne španielska, rovnako ako kožené opasky značky Loewe.

Španielska môda podobne ako jej kultúra vyžaruje mladistvý nádych a okázalosť. Španieli, ktorí sa odjakživa neboja odvážnych modelov a oči pritahujúcich farieb .

Ponúkave Vám zoznam 10 značiek, ktoré bežne nosievate bez vedomia, že sú španielske


Springfield 

Jedná sa o elegatznú mestskú značku určenú kozmopolitným mestským ľudom. Jej výtvory su odevy, ktoré sa jednaj hodia k vášmu životnému štýlu ale zároveň rešpektujú podstatu vašej osobnosti. Aj keď sa značka snaží drzať svetových trendov je univerzálnou a prispôsobivou. Táto značka ponúka modely za rouzumnú cenu avšak pri zachovaní vysokého štandardu kvality.

Springfield-1_tcm87-19484

 
Pull & Bear

Táto značka ponúka cenovo dostupné modely pre milovníkov mestskj casual módy.  Pull & Bear hádže všetky stereotypy v obliekaní za seba.

Namiesto toho ponúka modely inšpirované sociálnymi hnutiami, súčasným umením, hudobnými trendami alebo súčasnou technológiou.

S pochopením hodnoty komfortu, značka ponúka štýl oblečenia, ktorý je ľahko nositeľný. Pull & Bear  rešpektuje trendy, ktoré sa páčia mladým a prevádza ich do rôznych cool odevov. Veľkým plusom tejto španielskej módnej značky je jej cenová dostupnosť.

pull-and-bear-jakarta


Armand Basi

Neomylne stredomorská, cenovo trocha drahšia značka Armand Basi je známa vďaka svojmu luxusnému oblečeniu, ktorého hlavným cieľom je oslniť potenciálneho zákazníka. Ostré línie, odvážne fabry a zaujimavé vzory toto všetko hovorí za značku šitú na mieru so znakom ženskosti a pohodlnosti.

Ak máte radi drahé oblečenie, ktoré však stojí za každý cent, práve toto je značka pre Vás, ponúka výnimočnú kvalitu materiálov a ich profesionálne spracovanie. Značka tiež vyrába doplnky, ako napríklad parfumy a iné dekorácie.

088


Hoss Intropia

Ak španielska móda prináša vízie dlhých, širokých sukní a pohodlných fazón obopínajúcih postavu, tak práve značka Hoss Intropia predstavuje stelesnenie tejto vízie. I keď je to skutočne drahá značka, pre mnohých zákazníkov stojí za to. Značka miluje súhru rôznych textúr, vyšívania, korálikov a vytvára tak naozaj nápaditú svojskú módu. Aj keď sa experimentovania s farmani nebojí, drží sa skôr klasických odtieňov. Filozifia značky ” Šaty musia oslniť” je prítomná vo výbere drahých materiálov, z ktorých sú modely ušité ako napríklad hodváb či úplet. Skombinujte modely a doplnky tejto značky a váš outfit bude víťazný.

Hoss-Intropia-Store-Indoors-Las-Rozas-Village-Chic-Outlet-MySpanishExperience.com_


SFERA 

Je jednou z najväčších španielských módnych značiek, určená mladýcm dámam ale i zrelým ženám.  Jej kolekcia sa vyznačuje trendy sofistikovanou eleganciou. Táto módna značka má veľmi rýchly obrat, takže odkladanie kúpy nie je dobrým  rozhodnutím.  Sfera si zakladá na komformte a preto je jej slogan : “ Praktická móda za rozumnú cenu “ veľmi výstižný. Ak milujete farby, vzory a pohodlný štýl za prístupné ceny, budete ju milovať.

original_sfera_06-e1396377022687


STRADIVARIUS

Módna značka, ktorá vyšla s láskou k móde nielen svojími vlastnými šatami, ale takisto aj vlastným módnym magazínom a blogom. šaty sú sexi a mládežnícke. Základ tvoria rôzne kombinácie oblečenia, ktoré môžu byť navyše rôznym spôsobom pretvárané, tak aby si mohol každý vytvoriť svoj unikátny osobitný štýl. Stradivarius prezentuje nezávislosť vyjadrovania sa prostredníctvom módy. Je ideálny pre odvážnych klientov, ktorí sa zaujímajú o to, čo sa v móde nosí a čo nie. Moderný dizajn, inovatívne materiály a zaujímavé potlače vytvárajú inšpiratívny základ tejto značky.

stradivarius.2


MASSIMO DUTTI 

Značka, ktorá nachádza vlastnú konformitu v strednej cenovej triede. Výtvára klasickú módu pre mužov aj ženy. Dizajny sú moderné a šaty sú vyrábané z prírodných materiálov. Táto značka získala vzácne hodnotenie za kvalitu oblečenia, ako aj za šikovnosť, detaily a precíznu zručnosť. Ak ste fanúšikom ostrých líniíí a klasickej nadčasovej módy Massimo je pre vás  tou  správnou  voľbou . Móda síce mení trendy, ale nemusíte sa obávať, Massimo Dutti bude vždy módou šitou na mieru.

extralarge-536 

Desigual 

Ak milujete farby a vzory práve Desigual je značka ako stvorená pre vás.  Je to drahšia, príležitostná značka, pútajúca pozornosť a pohľady ľudí. Kreácie Desigualu  sú pozoruhodné v zmysle inovačných farebných paliet, intenzívnosti, potlače či umeleckých grafitov. Desigual mení definíciu ležérneho oblečenia a prehlbuje hranice univerzálnosti, v tlači ako aj v materiáloch.

Desigual-Store-Amberes-6


BLANCO 

Je značka určená pre mužov aj ženy, ktorá je veľmi ležérna, šik a štýlová. Využíva typické španielske trendy, farby a štýly. Môžete tu nájsť potlače či pruhy. Stojí na vrchole trendov. Ich módne doplnky sa takisto nájdu v top lige módy. Majú zaujímavú kolekciu semišových kabeliek, trendových doplnkov, topánok a opaskov. Je to miesto, kde môžeš realizovať svoje “ impulzívne nákupy “.

p1050142-e1396378375681

Pridaj komentár